.

.

Мојот Мал Пони Pinkie Pie Лице Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Овална Шарм одговара на iPhone, iPod Галакси

Мојот Мал Пони Pinkie Pie Лице Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Овална Шарм одговара на iPhone, iPod Галакси

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони, музички плеери и други преносни уреди, вклучувајќи iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.ДИЗАЈНИРАН ДА ТРАЕ : Нашата шарм приклучок директно во вашиот џек за слушалки и го задржува област без прашина и остатоци.Шармот е во прилог на пластични џек вметнете преку метал hummer ноктот.Направен од метал и се состои од смола-на врвот дизајн на двете страни.Шармот е околу 0.75" (19mm) во должина.СОВРШЕН ЗА ТИНЕЈЏЕРИ И ВОЗРАСНИ : Ова незаборавно телефон шарм е совршен како партија корист, goodie торба додатен, порибување stuffer, класа седенка, или за во секое време да се чувствуваат-добра забава.Идеален за додавање прскање на личност во вашиот личен уред.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : Моето Мало Пони : Пријателството е Магија производи се продаваат од страна на Графика и Повеќе се гарантира автентичен, со висок квалитет и официјално лиценцирани.Со гордост се печатени во САД. 2020 Hasbro.На Графика и Повеќе информации за производот.За Производот : Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм!Тоа приклучок директно во вашиот џек за слушалки и го задржува област без прашина и остатоци.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони, музички плеери и други преносни уреди, вклучувајќи iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.Доаѓа со смола-на врвот дизајн на двете страни на метал шарм.Шармот е во прилог на пластични џек вметнете преку метал hummer ноктот.Приближната големина на шарм е 0.75" (19mm) во должина.Телефонот не се вклучени..но вие веќе го знаеше тоа, нели? : -)За Дизајн : Моето Мало Пони : Пријателството е Магија е заживување на Мојот Мал Пони франшиза да го однесете до нови височини, вклучувајќи успешна цртан филм.На шоуто што следува Самрак Искра и нејзините пет пони пријателите како тие да се смееш, да пуштате, и да си одат на смел авантури.Ако сте фан на Мојот Мал Пони : Пријателството е Магијата ќе ви се допаднат оваа кул tee кошула!Покрај тоа ќе добијат две умре-намалување на налепници кој слики од популарната ТВ серија.Сите наши производи се официјално лиценцирани и 100% автентични.

Особините

Купувачите избираат и