.

.

Greenco Лебди Полици Бела Завршница, 2-Pack, 2 Count

Greenco Лебди Полици Бела Завршница, 2-Pack, 2 Count

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сет од 2 хардвер скриен агол лебди полици направени од издржлив МДФ ламинатни.Лесен за монтирање со сите потребни хардверски Вклучени.Хардверот не е видлив кога се монтирани.Декоративни и функционална за вашиот дом трпезарија, дневна соба, канцеларија, или dorm соба.Убава бела завршница која одговара на речиси секој ентериер.Одговара само на 90 степени агол агол.Димензии во инчи 16.3" x 8.1" x 1.75", Поддржува до 7.7 lb (3.5 кг).Сет од 2 хардвер скриен агол лебди полици направени од издржлив МДФ ламинатни.Лесен за монтирање со сите потребни хардверски Вклучени.Хардверот не е видлив кога се монтирани.Одговара само на 90 степени агол агол.Димензии во инчи 16.3" x 8.1" x 1.75", Поддржува до 7.7 lb (3.5 кг).

Особините

Купувачите избираат и