.

.

Акрилик Keychain Ќорци Јасно Круг Keychain Ќорци 120Pcs Акрилик Круг Празно Украси Постави w/ 30Pcs Ќорци, 30Pcs Скок Прстени, 30pcs Копче Синџир Прстени & Tassels за Винил Изработката DIY Key

Акрилик Keychain Ќорци Јасно Круг Keychain Ќорци 120Pcs Акрилик Круг Празно Украси Постави w/ 30Pcs Ќорци, 30Pcs Скок Прстени,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направен од висок квалитет на акрилик материјал,сечење со ласерски секачи, ви обезбеди со јасни круг празно со мазни рабови, не е лесно да се нула ќе,безбедни за да се дизајнира и да се направи во текот на DIY процес.Двоен-страна може да биде дизајниран, може да се нацрта, издлаби, или ставете свој омилен налепница на акрилик круг keychain ќорци, кои го прават вашиот DIY проект повеќе карактеристичен и креативен, совршен за DIY свој keychains.Преносни големина, ова акрилик keychain е удобен за носење, и со кој се одвојува за повикување синџир, можете лесно да се откажам нив на кеси, телефони, ранци, keyrings, итн, прекрасна уметност декорација.Доаѓаат со 30 прилично шарени tassels, кои се погодни за бесење со keychains или привезоци, исто така се идеални за DIY накит одлуки, странични додатоци, кеси украси, телефон виси украси и така натаму.Совршен подарок за себе, вашиот љубовник, пријатели, членови на семејството, соученици, колеги на Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените, birthday (роденден), зимски одмор, Карневал и така натаму. 120 Pcs Акрилик Keychain Ќорци Сет со 30pcs Јасно Акрилик Ќорци, 30 Pcs Keychain Tassels, 30pcs Копче Прстен со Синџир, 30pcs Скок Прстен за DIY Изработката Keychain Ќе може да се подготви, се оцртува, или ставете свој омилен налепница на акрилик круг keychain ќорци и ги красат со кожа tassels да се обезбеди поставен изглед; Тие можат да бидат послужени како значајни подароци за вашите пријатели, семејството, колеги и тие ќе ги сакал Сите акрилик ќорци се покриени со заштитни филмови на двете страни.Оваа заштитна фолија може да се спречи акрилик ќорци од тоа да биде изгребани или soiled.На акрил на состојба треба да се лупено исклучите кога го користите.Спецификација : Материјал : Акрилик Големина : како слика покажува Пакет Содржина : 30 x Акрилик Keychain Ќорци 30 x Keychain Tassels 30 x Копче Прстен со Синџир 30 x Скок Прстен Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат 2. Боите може да биде малку поинаква како разлика екранот, ве Молиме да се разбере.

Особините

Material:
Acrylic
Size:
as picture showing
Package Content:
30 x Acrylic Keychain Blanks :
30 x Keychain Tassels :
30 x Key Ring with Chain :
30 x Jump Ring :
Note:
1. Please allow 1-2cm error due to manual measurement. Please make sure you do not mind before you bid :
2. The colors may be a little different as the difference display, Please understand :

Купувачите избираат и