.

.

Тенџере Бар Решетката да се Монтира на Ѕид кој се одвојува Тави Виси Железнички Кујна Капаци Прибор Закачалка со 14 S Куки Црна 164

Тенџере Бар Решетката да се Монтира на Ѕид кој се одвојува Тави Виси Железнички Кујна Капаци Прибор Закачалка со 14 S Куки

DEN 2306.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вовед : Кујна е срцето на вашиот дом, ние може да ви помогне да го достави тоа и разубават тоа.Ние знаеме каков вид на кујна складирање треба и се стремиме да се направи тоа да се обистини.Нашата страст покажува во дизајни себе и за стандардот со кој ние ги донесе на живот.Садови и тави се чини дека да се излее од шкафове?Уморни од пребарувањето преку кабинети и countertops?Решение може да се дојде само од погоре!Спецификации : 1. Производ Димензии : 99.5 см должина 2. Капацитет на Цела Полица : 44.09 lb / 20 кг 3. Материја : Метал 4. Тежина : 2.73 lb / 1.24 кг Пакет Вклучува : 1 x Садови и Пан Рек 10 x Куки.

Особините

Купувачите избираат и