.

.

GK35 Мини КОМПЈУТЕР Мини Десктоп Компјутер за домашно Кино Канцеларија со Intel 8 J3455 Турбо 2.3 Ghz 2m Кеш 4C4T HD Графика 500 8GB DDR3 128GB SSD Windows 10 Ubuntu HDD 4K Разбуди На LAN Двоен Дисплеј Т?

GK35 Мини КОМПЈУТЕР Мини Десктоп Компјутер за домашно Кино Канцеларија со Intel 8 J3455 Турбо 2.3 Ghz 2m Кеш 4C4T HD Графика

DEN 4776.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【На високи перформанси на Intel 8 Аполон Езеро Celeron Процесор J3455 чип】 GK35 опремен со иновативни мали и Intel 8 Аполон Езеро Celeron Процесор J3455 чип ПРОЦЕСОРИТЕ до 2,3 Ghz, 4 C/4 T 2 MB кеш.Ова е стабилен и брз ПРОЦЕСОРОТ произведени од страна на Intel со водечка индустрија на енергија, која ви помогне да се постигне висока ефикасност во вашето искуство на светлината канцеларија работи, домашно кино и трговскиот центар рекламирање. 【Со Intel HD Graphics 500 притиснете "F7" за да го внесете го подигнете менито со опции.Q3 : она што оваа машина може да мини компјутер поврзете?A3 : Digital signage, надзор камера, печатач, монитор, проектор.Совети:Ова е високата цена перформанси компјутер.Така, за pc таргетирање пониска цена, треба да се демонтираат и непотребни апликации, чистење на непотребни видео и фотографии, така што повеќе простор за складирање ќе биде спасен за ажурирање на Windows и повеќе важни документи.Q1 : Како да се ажурира Windows 11? A4 : Надградба на bios-отприклучат на Windows Experiencer Програма-одберете developer mode (не одберете препорачува на владата или на други начини)search for updatesзаврши.Q6 : Како да го поставите Разбуди на LAN и Авто Моќ ?A6 : Оваа мини pc поддршка Разбуди на LAN, Авто Моќ, RTC Пресрет на Поставување и PXE подигање функција, и можете да го поставите во bios-от.Можете да се види на работата видео на Youtube од пребарувањето Beelink SER3 или да го прочитате хартија рачни во пакет да научат како да се постигне тоа.Вие сте добредојдени да се 24/7 испрати порака до нас ако имате било какви дополнителни прашања : ).П7 : Како за услугата е?О7 : Ние нудиме живот консултантски услуги и три години warrenty за секој делови и компоненти на оваа машина.Q1 : Како да се користи двоен екран излез?А1 : Изберете Start>Settings>System>Display.Вашиот КОМПЈУТЕР ќе conect на вашиот монитор и ќе покаже на десктоп.Ако не го гледате мониторот, одберете го Детектира.Q2 : Како да внесете bios-от?А2 : кога ќе почнете вашиот компјутер, веднаш и неколкупати притиснете го копчето "избриши" за да го внесете bios-от, конфигурација; притиснете "F7" за да го внесете го подигнете менито со опции.Q3 : она што оваа машина може да мини компјутер поврзете?A3 : Digital signage, надзор камера, печатач, монитор, проектор.Совети:Ова е високата цена перформанси компјутер.Така, за pc таргетирање пониска цена, треба да се демонтираат и непотребни апликации, чистење на непотребни видео и фотографии, така што повеќе простор за складирање ќе биде спасен за ажурирање на Windows и повеќе важни документи.Q1 : Како да се ажурира Windows 11? A4 : Надградба на bios-отприклучат на Windows Experiencer Програма-одберете developer mode (не одберете препорачува на владата или на други начини)search for updatesзаврши.Q6 : Како да го поставите Разбуди на LAN и Авто Моќ ?A6 : Оваа мини pc поддршка Разбуди на LAN, Авто Моќ, RTC Пресрет на Поставување и PXE подигање функција, и можете да го поставите во bios-от.Можете да се види на работата видео на Youtube од пребарувањето Beelink SER3 или да го прочитате хартија рачни во пакет да научат како да се постигне тоа.Вие сте добредојдени да се 24/7 испрати порака до нас ако имате било какви дополнителни прашања : ) .П7 : Како за услугата е?О7 : Ние нудиме живот консултантски услуги и три години warrenty за секој делови и компоненти на оваа машина.

Особините

Купувачите избираат и