.

.

3 Ролни Пена Монтажа Лента Бела ЈП Двојно Пена Еднострано Лента Пена селотејп (1/4 Инчи Широк од 32.8 Метри Секоја Тек)

3 Ролни Пена Монтажа Лента Бела ЈП Двојно Пена Еднострано Лента Пена селотејп (1/4 Инчи Широк од 32.8 Метри Секоја Тек)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пена за монтажа лента : бела пена лента е 1/ 4 инчен/ 6 мм во ширина, 1/ 8 инчен/ 3 мм во дебелина, секоја тек е 32.8 метри/ 10 m во должина, вклучува 3 ролни вкупно.ЈП пена лента : пена за изолација снимката е направена на ЈП пена, двојно двострано лепило обезбедува добра вискозност и површината покриена со слој на ослободување на хартија, кинење на ослободување на хартија пред да го користите.Функција : пена лента има силна лепливоста, анти-ултравиолетови, температура на водата, испарување и бришење отпорни, shockproof, изолирање, термичка заштита, добро стареење отпор, итн.Заѕвони на употреба : двострано леплива пена лента е лесно да се држиме и солза, кој е добар избор за врата печат и прозорец изолација, дом, канцеларија, работилница, гаража, итн.Пакет : вклучува 3 ролс 1/ 8 инчи дебела бела двојно пена еднострано лента, лента е лесно да се солза фрактура и доволна количина за да ги задоволат вашите различни потреби.Големината на Името : 1/ 4 Инчен Широк од 32.8 Метри Секој се Тркалаат.

Особините

Купувачите избираат и