.

.

Бебе Ќебе за Момчиња и Девојчиња, Супер Меки Кадифен Примање Ќебиња со Minky Точки, Фрли Ќебе за Новороденче, Деца, Унисекс Бебе, 30 x 40, Розова, Една Големина

Бебе Ќебе за Момчиња и Девојчиња, Супер Меки Кадифен Примање Ќебиња со Minky Точки, Фрли Ќебе за Новороденче, Деца, Унисекс

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

30x40 инчен бебе ќебиња : Супер Меки & Здрава, Топло & Атмосфера, Без флуоресцентни агент е додаден, нашата Градинка Примање Ќебе е направен од високо-квалитет здрав материјал кој е дише, многу удобно за деликатна кожа на бебето, го фрлиле ќебе е одлична за сите сезони, вклучувајќи зимски и летен.Симпатична 3 D Покрена Точки : нашата новороденче примање ќебе на виделина minky точки на тоа, посебен дизајн се чувствува убаво против кожата–совршен за да се стави над вашето бебе кога е време за спиење, може да им помогне на вашето бебе да се оди на спиење побрзо, Тоа може да донесе удобно спиење температура за вашето дете.Повторното користење Ќебе : Тоа е идеален како внимателен бебе туш подарок, Оваа прекрасна бебе ќебе за новороденчињата е исто така одлична за години, за употреба во креветчето, шетач или за гушвам време, Спиење, Cudding, Шетач Маска, Старечки Маска, Burp Крпа.Исто така одлична за крзно бебиња.Одличен Стил и Великодушни Големина : 30"x40", големината на ќебе значи дека можете лесно може да се свитка и да пакувам во торба кога одам на патувања.исто така, Нашата minky бебе ќебиња функција прекрасна сатен ивица или дебели бод уреденост.Лесно care & Перат : Нема вишокот lint во боја или бледнее по мие!Лесно да се мијат и се грижи, изработени од 100% полиестер дека нема да избледи и сеуште дише.СУПЕР МЕКИ НА ДОПИР, КАКО МАЈКА' S НЕЖНА РАКА.Ние сме професионални текстилни производителот за повеќе од 10 години, ние нуди мека, топла и удобна бебе ќебе.Нашите fuzzy ќебе е одлична за притискам и спиење.фрли ќебе е одлична за сите сезони, вклучувајќи зимски и летен.Тоа е идеален како внимателен бебе туш подарок, на примање или безбедноста во ќебе.Тоа е совршен за секојдневна употреба.

Особините

Купувачите избираат и