.

.

Американската Гордост Орел САД Знаме Beanie Шапка за Мажи & Жени Turban Headband Мека Спиење Капа Вратот Потоплите

Американската Гордост Орел САД Знаме Beanie Шапка за Мажи & Жени Turban Headband Мека Спиење Капа Вратот Потоплите

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 95% Полиестер, 5% Spandex.Увезени.На Мултифункционален Шапка Е Направен Од Премиум Полиестер Квалитет,На Врвот На Капа Донесува Единствена Спирала Отвори Топ Дизајн,Можете Лесно Може Да Се Отвори,Кои Во Голема Мера Ја Подобрува Practicability На Капа.Една Големина : Се Вклопува 22-24 Инчен Главата Обемот И Обемот,Beanie Е Растеглив Доволно За Да Се Вклопат За Повеќето Мажи Или Жени.Погоден За Секојдневна,Дома,Излет,Спортски Активности На Отворено,Патување И Сл.Тоа Може Да Се Користи За Капи,Headscarves,Headbands,Headwear,Вратот Топло Јаки,Wristbands Итн.Најпопуларните Модни Поврзана Капи,Сите Натпревар Тренд.Стилски И Популарни,Тоа Ќе Ве Изненади Со Својата Бесконечна Шарм.Покрај Тоа,Таа Е Прекрасна Слатка Присутни На Вашите Семејства,Пријатели И Некој Што Го Сакаш.Нашата Е Посветена На Понудата Клиенти Висок Квалитет На Предмети И Добра Услуга.Ако Не Сте Целосно Задоволни,Ве Молиме Контактирајте Со Нас Слободно.Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Ви Даде Задоволувачки Решенија.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Карактеристики На Производот : Погоден За Сите Сезона : Пролет/ Лето /Есен/ Зима.Двајцата Одговараат За Мажите И Жените,Исто Така, Одговара За Тинејџерите.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex,Ткаенина Е Мека И Удобна,Не Ќе Се Чувствувате Заостанато Кога Носат, Лесна И Мека Текстура,Силна Пот Апсорпција,Нежна За Кожата,Дише,Светлина И Суво.Големината На Шапка Одговара на Повеќето Дизајни И исто Така Одговара на Повеќето Луѓе Е Глави.Добра Еластичност.Mutifunctional : Тоа Е Разноврсна И Може Да Се Користи Како Beanie Или Scarf.By Грабање На Рабовите Од Двете Страни На Шапка,А Потоа Тресење Тоа Да Се Заврши Функцијата Префрлување На Капа Или Шамија.Секојдневен Стил Се Погодни За Мажите И Жените, Е Погодна За Двете Секојдневен Носат Во Секојдневниот Живот И Отворено Спортски Активности,Пешачење,Кампување,Велосипедизам Работи.Совршен За Празник, Роденден, Годишнина И Божиќ Подарок.Ако Имате Било Каков Проблем Со Капа, Само Ги Споделите Со Нас, Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Се Реши Тоа За Вас.

Особините

Купувачите избираат и