.

.

Маркетинг Носители Slatwall 8.5w x 11h Ѕид Ракав Пакување од 4 Ад Рамка Знак Носителот на Екранот Вертикално Литература Носителот Реклама Известување Часа Предупредувања ?

Маркетинг Носители Slatwall 8.5w x 11h Ѕид Ракав Пакување од 4 Ад Рамка Знак Носителот на Екранот Вертикално Литература

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Видливата Површина : 8½"W x 11"H x ¼ "D. Целокупната Димензии : 8½"W x 12⅝"H x ¼ "D. Врвот или на Страна на Вчитување.Премиум Висок Квалитет Акрилик.Совршен Приказ Решение Реклами, или Настан Фотограф рекламирање материјали.Slatwall полиците се сестран - да се создаде совршена презентација од страна на мешање и соодветни единици и менувањето на корнизи, кога е потребно.Акрилик производи се здрав и лесен за чистење.Додатоци се лесни и лесно да се движите низ.Држи шалтери расчисти и заштедува простор.Секој додаток е ефтин и намалување на трошоците со поголема количина набавки.Избор на опции за спектакуларен приказ.Постери и други инсерти се заштитени која им дава подолг животен век.Slatwall Корпа.Slatwall кантите & кошеви ги истакнуваат било slat ѕид екранот.На кантите се комбинираат стил и функционалност.Овие slatwall кошеви за да го прикачите на вашиот постоечки slat панели од slat куки, без било лепила или алатки.Апликациите се неограничени : ставете ја вашата примероци од вратата да се промовира нов производ или намалена мали објекти.Овие slatwall контејнери се одлични за прехрамбените производи, продажба на мало, или погодност продавници кои имаат мали производи за да се прикаже.Клиенти ќе го цениме уредни и средена слободни екранот!Овие акрилик slatwall кантите се одличен маркетинг алатки.На акрилик кантите се совршени за прикажување на најголемиот дел бонбони или примероци.Силна јасно акрилик, го прави лесно да се покаже на содржината.Покрај тоа, бин долниот дел на предната страна овозможува на корисниците брз и лесен пристап до производи.Ѕидот caddys accessorize било slatwall продавница тела.Пластични кошници одговараат на мало средина и изработка на подот.Од издржлива пластика и функционален дизајн им овозможува на универзална алатка.Овие slatwall кутии, исто така познат како пластични коцки, се дополнуваат до совршенство вашиот постоечки екранот.Посипете малку или поставување на целата slatwall тела, овие организаторите ќе привлече внимание на вашите производи.Дополнуваат вашиот акрилик екранот или место нив од вашиот знак држачот за да го примами на продажбата.

Особините

Купувачите избираат и