.

.

Кабинетот Knob,Рачки На Вратите 4 Парчиња Фиока Кујната Кабинет Копчиња Кармин Љубов Очи Торта Кристално Стакло

Кабинетот Knob,Рачки На Вратите 4 Парчиња Фиока Кујната Кабинет Копчиња Кармин Љубов Очи Торта Кристално Стакло

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

4 Парчиња Јасно Кристално Стакло Push-pull Фиока Салон, Кујна Вратата на Кабинетот се Справува со Копчиња.Материјал на darwer копчиња е ABS и Стакло,прекрасна и мазна.Вратата салон Копчиња Големина : 1.18x0.82x0.78 инчен/3x2.1x2 cm.Секој Кабинет knob е опремен со долг навој и краток навој за лесни за инсталација и стабилност.Ако имате некоја шема, ви се допаѓа,можете да ја испратите на мене од emailand ние може да го прилагодите кристално стакло кабинет се справува со слики ви се допаѓа.На врата се справи со материјал, ABS со висока јачина и добра цврстина.Стаклото е мазна и транспарентни и да се чувствува добро.На шрафовите се тешко нерѓосувачки челик за фирма инсталација.Непречено форма е лесно да се одржи, без повреда на вашите раце.Тоа може да бидат заменети со разни стилови на мебел фиоки.Погоден за сите видови на фиоки Изведува во кабинети,гардероби,облекување маси,пишување пунктови и сл.

Особините

Купувачите избираат и