.

.

Lamaze Органски Бебе бебе-момчиња Органски Ракави Romper

Lamaze Органски Бебе бебе-момчиња Органски Ракави Romper

DEN 179.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.Snap затворање на crotch и пред се, исто така, овозможи лесно се менува.Без никел.Изработени од 100% органски памук.Машина за миење топло со слични бои.Не-хлор кајгана, кога е потребно.Собори сува ниска.Вашето бебе ќе љубов нашата 100 проценти органски памук romper.Супер меки, супер симпатична!Lamaze rompers се ракави и функција snap фуста на назад и се прилепува на inseam за лесно и исклучување.Lamaze бебе облека, со kitex е промена на игра и поставување на нови стандарди за бебе облека и додатоци.Свежи, современи дизајни се направени со љубов користење сертифицирани органски памук и бои, во GOTS и oeko-tex заверена објект.Gots (Global органски текстил стандард) е светски најреномираните обработка стандард за органски материјали.Сите производи се произведени со користење на целосно транспарентен синџирот на снабдување, во секоја фаза.Ние лепило на највисоко ниво на квалитет, безбедност и еко-пријателски одржливост.Покрај тоа, ние сме посветени на помагање на локалната заедница каде производи се направени во Индија.Стил ги задоволува суштината на голема цена.

Особините

Купувачите избираат и