.

.

5pcs Мини Шарени Волнени Плетени Hairball Шапка Brooch Игли за Жени Мажи Џемпер Кошула Јакна Јака Значка Модни Додатоци - (Боја: Случајни 5pcs)

5pcs Мини Шарени Волнени Плетени Hairball Шапка Brooch Игли за Жени Мажи Џемпер Кошула Јакна Јака Значка Модни Додатоци

DEN 392.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Боја : Случајни 5pcs.Потекло : CN(Потекло).Големина : 5.2*3.4 cm.is_customized : Yes.Вид на трговија на Големо : Yes(>50 Компјутери).Опис : Пакет : 5pcs/lot Item Спецификација : Потекло : CN(Потекло)Големина : 5.2*3.4cmis_customized : Yes Type на Големо : Yes(>50 Парчиња)Техника : Woven Shape : Hat Main Материјал : Fabric Fabric Тип : Felt Badge Тип : Pin On Decoration : None Feature : Никел-Free Feature : 3 DSet Тип : Yes Product Тип : Badges Package : 5pcs.

Особините

Купувачите избираат и