.

.

Обновливи Кеси Сушење Управување со Baggy Носителот, од не ' Рѓосувачки се Залагаме за Обновливи Сендвич Кеси, Лесно да се Исуши Ziplock Кеси & Hands-free Погодност за Пополнув?

Обновливи Кеси Сушење Управување со Baggy Носителот, од не ' Рѓосувачки се Залагаме за Обновливи Сендвич Кеси, Лесно да

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[ Сушење Решетката за Кеси ] Овој обновливи храна складирање кеси рек големина е 8.3(L) x 3.9(W) x 7.9(H) инчи и доаѓа со 9 rungs, совршена големина за сушење на обновливи пластични кеси, обновливи замрзнувач кеси, обновливи снек кеси, обновливи сендвич кеси, обновливи галон кеси. [ Рацете Слободни Рек Клип ] Едноставно да се зацврсти храна ќеси под клипови и да се пополни, овозможува hands-free погодност за пополнување baggies со храна.Тоа е како да имате дополнителен сет на раце во кујната.Никогаш не се грижите за одлевање било која храна додека ставајќи го во вашиот складирање и кеси. [ Трајни Изградба ] Нема завртки е потребно!На обновливи складирање кеси сушење рек направени со високо-квалитетни нерѓосувачки челик и висока температура на печење лак.Анти-лизга нога маска на дното е дизајниран да се задржи стабилен.Тоа е издржлив и груба, погоден за долго време да се користи. [ Еколошки ] Leirs пластична кеса сушење решетката е дизајниран да се исуши ziplock торби и замрзнувач кеси.Ако секој од нас инсистира на миење и сушење на пластични кеси и пренамената нив, тоа не само што ќе се намали количината на ѓубре, но, исто така, се заштедат пари. [ Вашите Лични Кујнски Помошник ] кујната рек исто така може да ви помогне да ги организирате вашата кујна алатка како што џеб вилушка, лажица, силиконски гел лопата, сечење одбор, куп, партал кој ќе направи вашата кујна суви и чисти.

Особините

Купувачите избираат и