.

.

6 Парчиња Обновливи Ледено Кафе Ракав 3 Големини Изолатор Пијалоци Првенство Ракав Neoprene Купот на Држачот за 16 до 32 мл Ладно Жешко Пијат Кафе Чај Пијалоци Првенство Ш

6 Парчиња Обновливи Ледено Кафе Ракав 3 Големини Изолатор Пијалоци Првенство Ракав Neoprene Купот на Држачот за 16 до 32

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изолатор материјал : овие кафе ракав се направени од neoprene со добра термичка изолација, свитлива и издржливи, можат да се чистат лесно и ќе се исуши побрзо, и помага да се задржи пие топло или ладно подолго.Она што може да се добијат : на пакетот содржи 2 парчиња мали neoprene кафе ракави, 2 парчиња медиум neoprene кафе ракави и 2 парчиња големи neoprene кафе ракави, со црна и сина, 2 различна боја избори за да го изберете и споделување.Мулти големина одговара за повеќето пијалоци : малата големина на изолатор купот на ракавот е прибл. 4.5 x 3.15 инчен, погоден за чаши 16 до 18 оз, на средна големина на изолатор купот на ракавот е прибл. 5.1 x 3.54 инчен, погоден за чаши 22-ри до 24 мл и голема големина на чаша носителот на ракавот е прибл. 6.5 х 3.9 инчен, погоден за чаши 32 оз.Ја спречува кондензацијата и spills : чаша изолатор ракав те спаси од добивање навлажни со вода капки по пијалоци кондензација, избегнување на капките вода капе на облека, чевли, автомобили, мебел и така натаму, нема потреба да губите ткиво за завиткување на куп и да се грижиш вашиот пијалок за колку брзо тоа е топење.Широка примена : овие изолирани пијат ракави одговара за различни ледени пијалоци, убав костим за роденден, катира партија, фудбалски натпревар, bbq, семејство пикник, тема партија, дипломирањето партија, итн. 6 Парчиња обновливи ледено кафе ракав 3 големини изолатор пијалоци првенство ракав neoprene купот на држачот за 16 до 32 мл ладно жешко пијат кафе чај пијалоци првенство шише Добра термичка изолација: Направени од neoprene со добра термичка изолација, свитлива и издржливи, можат да се чистат лесно и ќе се исуши побрзо, и помага да се задржи пие топло или ладно подолго.Обновливи пијалоци ракави: Овие изолирани пијат ракавите се обновливи да се намали отпадот.Тие се идеална алтернатива за еднократна употреба салфетки, ткива и хартија првенство ракави, едноставно рака мие овие ракави со топла вода и оставете да се исуши.Широка употреба : Овие изолирани пијат ракави одговара за различни ледени пијалоци, убав костим за роденден, катира партија, фудбалски натпревар, bbq, семејство пикник, тема партија, дипломирањето партија, итн.Карактеристики : Материјал : neoprene Боја : црна и сина Големина : Мал : прибл. 4.5 x 3.15 инчен, погоден за чаши 16 до 18 оз Медиум : прибл. 5.1 x 3.54 инчен, погоден за чаши 22-ри до 24 оз Големиот : прибл. 6.5 х 3.9 инчен, погоден за чаши 32 оз Пакет содржина : - 2 x Мали обновливи кафе ракави 2 x Медиум за обновливи кафе ракави 2 x Големи обновливи кафе ракави.

Особините

Купувачите избираат и