.

.

Валцер&F Пурпурна Морска Желка Figurine Колекционерски Шарки Trinket Кутија Bejeweled Рака-насликани Прстен Носителот

Валцер&F Пурпурна Морска Желка Figurine Колекционерски Шарки Trinket Кутија Bejeweled Рака-насликани Прстен Носителот

DEN 359.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : метал&кристал големина приближно : 3.2*2.6*0.8 ВО.Тоа полн со многу убава бела rhinestones, виолетова глеѓ нагласи уникатен шарм на овој производ.Магнетното затворање дизајн одговара на вашите треба погодно.На живи животни figurine insets со бела rhinestones пополни со уникатен шарм.Овој производ е рачно изработени и рачно насликана .Ние нудиме прекрасни подароци кутија за пакување.Високо квалитетни и трајни украсен Накит box е достапен за роденден подароци за жените,подароци за свадба и подароци за вашата партија.Материјал : метал&кристал.Големина приближно : 3.2*2.55*0.8 ВО.Ова е keepsake кутија која ќе се негува во годините што доаѓаат.Оваа серија има три различни бои.Материјал : метал&кристал Големина приближно : 3.2*2.55*0.8 во овој е keepsake кутија која ќе се негува во годините што доаѓаат.Оваа серија има три различни бои.

Особините

Купувачите избираат и