.

.

OUCSSDLTD Животински Печати Срцето Маскирани Ќебе, Мека Sherpa Руно Фрлиле Ќебе, погоден за носене Маскирани за Деца и Возрасни

OUCSSDLTD Животински Печати Срцето Маскирани Ќебе, Мека Sherpa Руно Фрлиле Ќебе, погоден за носене Маскирани за Деца и

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Анти-pilling Фланелен боксери.Увезени.Повлекување На затворање.Машина За Миење.Совршена Големина : 50"w x 40"h (127w X 102h cm) за деца; 60"w X 50"h (153w X 127h cm) за тинејџерите; 80"w X 60"h (204w X 153h cm) за возрасни.Meterial : Тоа е направено од анти-pilling фланелен за дополнителна удобност.Надвор има супер меки високо-квалитетни материјали, а во внатрешноста е бела.Лесни, издржливи, супер меки и се чувствува одлично.Целосно се спротивстави на намалување и брчки.Погоден за носене Ќебе : Одлична за внатрешна или надворешна употреба.Оваа погоден за носене ќебе ви држи топло & пријатно додека ја читате дома, гледаат ТЕЛЕВИЗИЈА, да играат видео игри, се работи за вашиот лаптоп, камп, да присуствува на спортски настан или концерт и повеќе.Заврши вашето тело во нашата супер-меки погоден за носене ќебе.Одличен Подарок за Пријатели или Семејство : На погоден за носене ќебе може да биде одличен подарок за семејството или пријатели на е роденден, денот на таткото, Божиќ, Велигден, Годишнини, денот на Благодарноста, новогодишната ноќ и сл.Ќе ги видиме нивните лица, светне во возбуда, кога ќе примите дар од тебе!.Гаранција од Yeng-ПРОДАВНИЦА : 5-ѕвезда гаранција, 30-ден полн со наплата на гаранција.Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе размена на тоа или да ви даде целосна наплата.Оваа маскирани ќебе е Полна-ширина печатење, еден двострано печатење дизајн.Оваа маскирани ќебе е направен од анти-pilling фланелен боксери.-Оваа маскирани ќебе не апсорбира влага.-Лесни, издржливи, Супер меки и се чувствува одлично.-Целосно се спротивстави на намалување и брчки.Answer : ___________________________ Note : Машина за миење, рака мие, брзо сушење, лесно да се грижи, трајни, не се користи кајгана.Топло Совети : Оваа големина на податоци е нормална последица на различни мерни методи.Грешката е во рок од 1-2cm.

Особините

Купувачите избираат и