.

.

Tododli Песок Гуми 4 пакети, силикони гумичка се користи за да се расчисти обоени моливи, ballpoint пенкала и мастило знаци (Сив)

Tododli Песок Гуми 4 пакети, силикони гумичка се користи за да се расчисти обоени моливи, ballpoint пенкала и мастило знаци

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Dual-главата со двојна употреба] : На гумичка содржи два дела, сива и бела боја.Сивата дел може да се користи за да се избрише пенкала, ballpoint пенкала, и гел пенкала.Белиот дел може да ги избрише сите видови на молив за пишување.Тоа е мултифункционален две-во-едно гумичка. [Високо-квалитетни бришење] : Изработени од природна гума латекс и силиконски ронки, тоа е мека, отпорни на стареењето и може да ги избрише мастило знаци, вклучувајќи ballpoint пенкала, ролери топки и некои маркер пенкала.Тоа не е лесно да се оштети хартија (тенка хартија подолу 70g не е препорачливо. ). [Широко се користи] Многу погодна за испити, составот и дневни документ за пишување и цртање.Тоа е многу погоден за децата да се користат во училиште, Скицирање,цртање, сликање, уметнички дела, генерален дом и канцеларија употреба. [Лесно да се носат и користат] Тоа е многу мала и симпатична, мали во големина и лесен во тежина.Може да се стави тоа во вашата торба во секое време за лесна употреба.Остар агол област е идеален за чистење на мали површини, помалку се носат!. [Нашата гаранција] : Ако не сте задоволни од било која причина, можете да го вратат вашата паричникот цена со едноставно враќање на стоката; ние и ветуваме на 24 часа со поддршка за корисниците, ако имате било какви прашања во врска со стоката или нарачки, ве молиме да бидат слободни да контакт.Боја : Сива Боја.

Особините

Купувачите избираат и