.

.

Ноќ Светлина Светилка, Проектор Светла Шарени Простор Живописни Ѕвезда Ноќ Модел за Далечинска Контрола за Деца за Соба Декорација за Подарок

Ноќ Светлина Светилка, Проектор Светла Шарени Простор Живописни Ѕвезда Ноќ Модел за Далечинска Контрола за Деца за Соба

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Разбуди Децата Интерес] Помогне да се стимулира детската љубопитност, имагинација и креативност, може да работи како проектор, романтична расположение светилка, ноќни ламби и ноќни ламби. [Одлична Проекција Ефект] ѕвезда ноќ светлина проекти жив ѕвезда ноќ на ѕидот и таванот, создавање на добра спиење средина за вашето бебе, и покажува една прекрасна ноќ за вашето семејство или пријатели. [BT Говорникот] Можете да ја одберете вашата омилена музика преку BT или USB.Висок квалитет на музика и ѕвезда на небото проекција се создаде романтична и мирен ноќен амбиент. [Тајмер Функција] тајмерот опција може да се постави за да се затвори редовно.Ако го заборавите да се одјавите кога ќе заспие, тоа автоматски ќе се затвори, заштеда на енергија и моќ. [Совршен Подарок] ѕвезденото небо проекција ноќ светлина е погодна за родендени, забави, свадби, соба декорација, децата ден, Божиќ, и годишнината подароци, создавање на прекрасни ѕвезда амбиент.Функција : 1. [BT Говорникот] Можете да ја одберете вашата омилена музика преку BT или USB.Висок квалитет на музика и ѕвезда на небото проекција се создаде романтична и мирен ноќен амбиент.2. [Тајмер Функција] тајмерот опција може да се постави за да се затвори редовно.Ако го заборавите да се одјавите кога ќе заспие, тоа автоматски ќе се затвори, заштеда на енергија и моќ.3. [Одлична Проекција Ефект] ѕвезда ноќ светлина проекти жив ѕвезда ноќ на ѕидот и таванот, создавање на добра спиење средина за вашето бебе, и покажува една прекрасна ноќ за вашето семејство или пријатели.4. [Разбуди Децата Интерес] Помогне да се стимулира детската љубопитност, имагинација и креативност, може да работи како проектор, романтична расположение светилка, ноќни ламби и ноќни ламби.5. [Совршен Подарок] ѕвезденото небо проекција ноќ светлина е погодна за родендени, забави, свадби, соба декорација, децата ден, Божиќ, и годишнината подароци, создавање на прекрасни ѕвезда амбиент.Како да го Користите : Plug на моќ и да се сврти на префрлат на употреба, контрола на различни начини со далечински control Specification : Предмет Тип : Ноќ Светлина Lamp Material : ABSWeight : Прибл. 431g / 15.2 oz Remote Контрола на Батеријата : Користете 2 AAA Батерии (Не се Вклучени)Употреба : Проекција Светилка Пакет Листа : 1 x Night Светлина Lamp1 x Корисникот Manual1 x Далечински Управувач(Батерија, Не се Вклучени)1 x Моќ Кабел.

Особините

Item Type:
 Night Light Lamp
Material:
ABS
Weight:
Approx. 431g / 15.2oz
Remote Control Battery:
Use 2 AAA Batteries (Not Included)
Usage:
Projection Lamp
Package List:
1 xNight Light Lamp1 x User Manual :
1 x Remote Control(Battery Not Included) :
1 x Power Cable :

Купувачите избираат и