.

.

Пионер На Жена Слатка Романса 20-Парче Кујна Gadget Сет

Пионер На Жена Слатка Романса 20-Парче Кујна Gadget Сет

DEN 671.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

20-парче сет за готвење и печење кујна gadget essentials.Сè што ви треба за да се измери, се меша, се промешува, флип, пак, scrape, се сече, и да им служи.Парчиња функција живописни бои и Ree е потпис флорални дезени.Gadgets, се направени од acacia дрво, најлон, керамички, меламнин, и пластика.Се меша и натпревар со сите вашите омилени парчиња од Пионерската Жена колекција.Без разлика дали сте на мерења, мешање, чување, или печење, Пионер На Жена Слатка Романса 20-Парче Кујна Gadget Поставување може да го направи тоа на сите!Употреба на меламнин мерење лажици и пехари за да се измери од вашиот состојките, acacia дрво лажица и стругар, на шпатула, или меламнин лажици и дупчиња тарнер да се готви, флип, и служат, на меламнин лажица одмор и керамички crock за да ги прилагодите и сместите вашите прибор, и облекување шише да се стави на завршувањето допира на вашиот оброк.Кога сте печење, можете да го користите тесто нож за да scrape тестото заедно и дел тоа како потребни.Што и да сте бичувањето нагоре, 20 парчиња во овој сет ќе ви помогне да направите вашиот следната кулинарски создавање вкусна успех!Надградба на вашиот кујна со Пионер Жена Слатка Романса 20-Парче Кујна Gadget Сет.Се сретне Ree : Ree Drummond е ЊУЈОРК Тајмс Најдобро Продаван Автор, ТВ личност, социјалните медиуми phenom, и жената зад популарната Пионер Жена начин на живот блог, кој започна сето тоа.Таа е, исто така љубител на путер, basset песови, Ethel Merman, нејзиниот hunky, каубојски сопруг Ladd, и нивните четири деца.Нејзиниот секојдневен земја стил и вкусни рецепти се направени нејзиниот одат-да за сите работи готвење и забавни.Пионер на Жена 20-Парче Кујна Gadget Сет, Слатка Романтика : 20-парче сет за готвење и печење кујна gadget essentials Сè што ви треба за да се измери, се меша, се промешува, флип, пак, scrape, се сече, и служат Парчиња функција живописни бои и Ree е потпис флорални дезени Gadgets се направени од acacia дрво, најлон, керамички, меламнин, и пластични се Меша и се поклопува со сите вашите омилени парчиња од Пионерската Жена колекција.

Особините

Купувачите избираат и