.

.

Ortz Xbox Еден Напојување [ENHANCED ТИВКА ВЕРЗИЈА] AC Адаптер Кабелот Најдобро за Полнење - Тули Стил - Голема Полнач со Додатоци за Полнење (10ft Продолжување Кабелот Вклучен)

Ortz Xbox Еден Напојување [ENHANCED ТИВКА ВЕРЗИЈА] AC Адаптер Кабелот Најдобро за Полнење - Тули Стил - Голема Полнач со

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Еднаш надвор од кутијата, поврзете оваа AC адаптер за вашата конзола и да се провери да се види дали LED моќ индикатор покажува зелена.Ако поради некоја причина не сте задоволни со овој додаток, ние ќе го направи тоа право и процесот на враќање на средствата за вас.Сега можете да го нарачате ризик со нашите Пари гаранција за враќање.Објектот не работи, Бидете сигурни светлината на напојување покажува зелена како што тоа е показател дека снабдувањето со електрична енергија е добивањето на моќ и работи добро.

Особините

Купувачите избираат и