.

.

SHINAN Мода Волна Corriedale Needlefelting Врвот Roving Обоена Врти Влажни Felting Влакна Волна, Влакна Јаже

SHINAN Мода Волна Corriedale Needlefelting Врвот Roving Обоена Врти Влажни Felting Влакна Волна, Влакна Јаже

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1pc.Тежина : 10g.Погоден за Felting DIY.Боја : 45 бои.Моден Волна Corriedale Needlefelting Врвот Roving Обоена Врти Влажни Felting Влакна волна, влакна rope Description : 100% сосема нов и висок quality Quantity : 1pc Weight : 10g Погоден за Felting DIYColor : 45 colors Material : Волна Врти Felting Влакна Различен Материјал Тежина За Мали Животни : 3-5cm Зајакот За потребата 5g , 9-10cm мачка околу треба 30g ,6-7cm пчела за 15g Волна Fiber Because на фактори како што се прикаже пиксели и светлина, може да биде малку боја различни.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1pc X 10g од Волна Врти Felting Влакна.

Особините

Купувачите избираат и