.

.

#6-32 Рамен Socket Head Кап Завртки, 2 во 1/2 L, 100 Pk, Компатибилен со Fabory U07410.013.0250

6-32 Рамен Socket Head Кап Завртки, 2 во 1/2 L, 100 Pk, Компатибилен со Fabory U07410.013.0250

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Контактот со Рамна Глава Кап Завртки, Систем на Мерење Инчен, Рамна, Основен Материјал, Челик, Материјал Одделение од Легиран Челик, #6-32, Должина 2 во 1/2, Fastener Заврши Црна Оксид, Fastener Тема Тип unc завршетоци со (Крупни), се Вози Тип Хексадецимален Приклучок, Диск Големина 5/64 во, Нишка Стил Делумно Навој, Нишка Насока Десната Рака, Мин.Тема Должина 3/4 во, Нишка Должина 3/4 Во., Глава Висина 0.125 во, Нишка Кол. #6, Раководител Агол (Сте.) 82, Пакет Количина 100. FABORY.

Особините

Купувачите избираат и