.

.

Welhome 500 Тема Смета Полна Големина Од Памук Шарени Sateen Лист - Сет од 4 - Дише - Мека - Длабок Џеб - Лесно се Вклопуваат - Руменило

Welhome 500 Тема Смета Полна Големина Од Памук Шарени Sateen Лист - Сет од 4 - Дише - Мека - Длабок Џеб - Лесно се

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Памук.Увезени. 500 Многу Се Брои.Сет вклучува еден опремени лист (54"x76" + 16"), еден рамен лист (86"x98"), и 2 pillowcases (20"x30").Одговара на душеци до 18 години живот".Достапни во различни класични бои за да одговараат на секој спиење простор.Лесно Нега; Машина перат и dryable, Измијте со ладна вода, Собори сува ниска.НЕ КАЈГАНА - Миење посебно пред првата употреба. 500 теми на квадратен инч.Предиво направено со 100% памук влакна, доставување на мекост и издржливост.На Sateen Ткаат дека е свилен мека на допир.Еден рамен лист, 70-инчен x 98-инчен.Еден опремени лист, 36-инчен x 76-инчен, плус 16-инчен-длабоко агол џебови.Еден стандард pillowcase, 20-инчни x 30-инчен.Еден рамен лист, 73-инчен x 106-инчен.Еден опремени лист, 39-инчен x 80-инчен, плус 16-инчен-длабоко агол џебови.Еден стандард pillowcase, 20-инчни x 30-инчен.Еден рамен лист, 86-инчен x 98-инчен.Еден опремени лист, 54-инчен x 76-инчен, плус 16-инчен-длабоко агол џебови.Две стандардни pillowcases, 20-инчни x 30-инчен.Еден рамен лист, 92-инчен x 108-инчен.Еден опремени лист, 60-инчен x 80-инчен, плус 16-инчен-длабоко агол џебови.Две стандардни pillowcases, 20-инчни x 30-инчен.Еден рамен лист, 108-инчен x 110-инчен.Еден опремени лист, 78-инчен x 80-инчен, плус 16-инчен-длабоко агол џебови.Две кралот pillowcases, 20-инчни x 40-инчен.Еден рамен лист, 106-инчен x 110-инчен.Еден опремени лист, 72-инчен x 84-инчен, плус 16-инчен-длабоко агол џебови.Две кралот pillowcases, 20-инчни x 40-инчен.Ткаени од предиво направено со 100% памук влакна.Sateen Ткаат за неспоредлив свилен мека изгледаат и се чувствуваат.Руменило.Коска.Боја на слонова коска.Прав Сина.Бура Облак.И, бела, се разбира!.Измијте посебно пред првата употреба.Машина за миење топло, нормалниот циклус.Собори сува медиум.Отстрани веднаш од фен.Не сува чиста.Не кајгана.Железо во средна топлина како што е потребно.Измијте слични бои заедно.

Особините

Купувачите избираат и