.

.

NEWPITE Апстрактна Форма на Уметност,Декоративни Дома Додатоци, Дома Декор Додатоци,Рачно Изработени, Смола Материјал (Боја : Стил A)

NEWPITE Апстрактна Форма на Уметност,Декоративни Дома Додатоци, Дома Декор Додатоци,Рачно Изработени, Смола Материјал (Боја

DEN 496.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

1.Животот е неделива од некоја романтична малку расположение.Користете секоја педа на просторот да се негува секој inadvertent момент.Од уметноста на живот, фокусот е на односот кон животот. 2.Користење на еколошки смола материјал, апстрактен човечки лик се креативни и живописни.Ако треба да украсете го вашиот простор, тогаш тоа е добар избор. 3.Уметнички декорации се чини дека да се има постојано менување на лица, презентирање на различни стилови и давање на почетниот квалитет.Секој ден е удобен живот, во оформувањето сопствен простор, цениме the-art дома ќе се пресели да имам арома живот. 4.Рачно изработени, стилот е релативно груби, со нерамна честички и мали испакнатини на површината.Тоа е намерно ефект од рачна изработка.Ве молиме да се разбере дека тоа не е голем квалитет проблем. 5.Како декорација, тоа можат да го подобрат вкусот.Исклучителна занаети може да се користат не само како елегантна декорација за highend хотели, канцеларии и мода мебел, но исто така и како моден подарок за пријателите и семејството.Состојба : 100% Сосема New Shape : човек де Лице Molding Main Материјал : Resin Product Димензии : Стил На:21 x 11.5 cm Style Б:22 x8.5 cm Style C:23 x 10 cm Style D:24 x 10 cm The плоштадот база е стабилна и поставена цврсто。Основата е 5 CMShipping Тежина : 500g Package Содржи : 1 x лице де Лице Molding Please Note1. Поголемиот дел од овие занаети се рачно изработени производи и производи направени од Yaoran материјали, кој не може да биде совршен како и машински производи.Тие се повеќе или помалку недостатоци и не може да биде 100% совршен.Малку пропустот не влијае на декоративен ефект, кој исто така е карактеристика на рачно изработени занаетчиски.Ако не може да се толерира најмала пукнатина, ве молиме да не го стави на ред.2. Сите производи слики и детали се 100% преземат on-site, но тоа не ја отфрли феноменот на боја разлики предизвикани од различни екранот ефекти на различни монитори.Хроматска аберација е неизбежна.Ве молиме промена на неколку повеќе компјутери да се споредат хроматска аберација.Ако не можете да се прифати малку хроматските аберации, ве молиме да се одржи вашата цел внимателно.3. Големината на сите занаети се мерени рачно.Поради различни методи на рачни мерења на локации, може да биде малку грешка.Детали за бебето имаат големина инструкции.По сите, вие не може да се види вистинскиот производ во онлајн шопинг.Немојте да се замисли големината на бебето од тенок воздух.Запомнете да ја видите големината на податоците јасно, па како да се избегне психолошки јазот по пристигнување на стоката.4. СОДРЖИНА : пакетот вклучува само лицето де Лице Калапи само, НЕ било какви други предмети и додатоци во слики прикажани содржани.Ако не успееме да ги задоволи вас за било која причина, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние и ветуваме на секој клиент со 100% парична казна по-продажба на услуги секој пат кога ќе го купите.

Особините

Купувачите избираат и