.

.

Samsung DVE45T6000V 7.5 Сертификати. Ft. Црна Нерѓосувачки Пред Оптоварување Електрични Фен

Samsung DVE45T6000V 7.5 Сертификати. Ft. Црна Нерѓосувачки Пред Оптоварување Електрични Фен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

7.5 Сертификати.Ft.Капацитет.Сензор Сува. 10 Сушење Циклуси. 5 Температури. - 7.5 Сертификати.Ft.Капацитет - Сензор Сува - 10 Сушење Циклуси - 5 Температури - Smart Грижа Внатрешни Работи Тапан Светлина - Реверзибилна Врата - Lint Филтер Индикатор.

Особините

Купувачите избираат и