.

.

Бебе Teething Цевки Направени во САД - Меки Силиконски Teething Бебе Играчки за Бебиња 0+ Месеци - 7 инчи Долго - Помага во Ублажувањето Teething Иритација - Издржлив, Безбеден Сил?

Бебе Teething Цевки Направени во САД - Меки Силиконски Teething Бебе Играчки за Бебиња 0+ Месеци - 7 инчи Долго - Помага

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Помага да се смири teething иритација : сакаме нашите бебиња, ние ги сакаме вашите бебиња.Тоа е причината зошто ние дизајниран нашите teethers да помогне да се обезбеди ефикасно олеснување од teething без сечење агли!Мека, шупливи, флексибилен дизајн овозможува контра притисок да се применуваат на непцата додека сечење на заби во тешко да се постигне места за бебето смирувачки олеснување.Поддржува моторни и сензорни способности : Нашата teething играчки се исто така дизајниран да се задржи вашето бебе ангажирани.На светло обоени, лесно-притисокот дизајн им овозможува да го тоа добро и манипулира со него.Ова може да им помогне да се изгради умешност и рака-око координација.Safe силиконски материјал : Нашата силикони надминува стандардите за безбедност, вклучувајќи ја и нашата бои.Тоа е противалергиски, не содржи течен базирани на пластика, и е 100% не-токсични.Издржливи паметен дизајн : Силикони не искриват и можат да го издржат топли и студени температури.Тоа е исто така отпорен на возраст, сончева светлина, влага, дамки, хемикалии, и да ги оштети.Ние сме тука за вас : Ние се стремиме да се осигура дека сите наши производи ги исполнуваат премиум стандарди на задоволство.Ако имате било какви загриженост, ве молиме ги споделите со нас веднаш, па ние може да се направат нештата десно.

Особините

Купувачите избираат и