.

.

Paper Quilling Алатки, DIY Хартија Изработката Алатки Quilling Игла Пен 2 Поставува за Уметнички Занает DIY за DIY Хартија Цвеќиња за DIY Оригами Scrapbooking Алатки(Сет од 3 Quilling Алатки)

Paper Quilling Алатки, DIY Хартија Изработката Алатки Quilling Игла Пен 2 Поставува за Уметнички Занает DIY за DIY Хартија

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Со користење на овие quilling производи да се создаде картички, украси, подароци ќе биде поедноставно и повеќе смешни.Усвојува високо квалитетни материјали, нетоксичен, безбеден и Еко‑пријателски.Совршен и потребно quilling поставува за почетници.Најдобриот подарок за вашите пријатели или семејства кои сакале да го правење хартија занаети.Собата има рака‑валани хартија пенкало, пинцети, дупчиња пенкало, погоден за различни занает.Функција : 1. Собата има рака‑валани хартија пенкало, пинцети, дупчиња пенкало, погоден за различни занает.2. Со користење на овие quilling производи да се создаде картички, украси, подароци ќе биде поедноставно и повеќе смешни.3. Усвојува високо квалитетни материјали, нетоксичен, безбеден и Еко‑пријателски.4. Совршен и потребно quilling поставува за почетници.5. Најдобриот подарок за вашите пријатели или семејства кои сакале да го правење хартија crafts Specification : Предмет Тип : Paper Quilling Tool Quantity : 2 Во Сетови (секој сет вклучува 3pcs) Пакет Листата : 2 поставете x Paper Quilling Алатка Забелешка : боја не е фиксна и се испраќаат по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Особините

Item Type:
Paper Quilling Tool
Quantity:
2 Sets (each set includes 3pcs) 
Package List:
2 set xPaper Quilling Tool    :
The color is not fixed and shipped randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

Купувачите избираат и