.

.

3000 ea. Mixpac MCH 10-24T Статичен Миксер (10 mm ID, 276 мм L)

3000 ea. Mixpac MCH 10-24T Статичен Миксер (10 mm ID, 276 мм L)

DEN 2260.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сега Во Акциите на Cold Control Производи со Слободни & Истиот Ден U. S. Стандард за Испорака!.Придава на кертриџ со задржување на нут за безбедна & прецизни издавање.Домување е направен од бел PP (полипропилен).Елементи се изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН (полипропилен).Млазницата има зачекори совет.Sulzer Mixpac MCH 10-24 T спирален статични миксери се користи за да се издаваат 2-дел епоксидни, полиуретански, силиконски, акрил и други лепило системи од 200, 400 и 600 ml AC серија pvc - и двете 1 : 1 и 2 : 1 на ликвидност, како и за низок притисок метар микс апликации.

Особините

Купувачите избираат и