.

.

AB Tools 4 Еден Параболична Лист Пролет Висока Затегнувачка У Топ Ореви Ifor Вилијамс Приколки

AB Tools 4 Еден Параболична Лист Пролет Висока Затегнувачка У Топ Ореви Ifor Вилијамс Приколки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВКУПНАТА ВИСИНА (внатрешни) - 105mm.ВКУПНА ШИРИНА (внатрешни) - 52mm.Доаѓа во комплет со nyloc ореви.Висока затегнувачка у завртки.Ifor Вилијамс лист извори.Професионални У Топ за комерцијални или повремена употреба Мал у топ погоден за еден параболична Ifor Вилијамс лист извори Висока затегнувачка у завртки погоден за високото оптоварување и повеќе критични области Доаѓа во комплет со nyloc ореви Оваа листа е погоден за ifor Вилијамс со еден параболична лист springs SPECIFICATIONS НА У ЗАВРТКИ ВКУПНАТА ВИСИНА - (ова е внатрешно мерење на У Топ до крајот на конец) - 120mm ВКУПНА ШИРИНА (внатрешни) - 52mm ВКУПНО THREAD LENGTH - 50мм ТЕМА ГОЛЕМИНА - М12 ВИСИНА ОД ВРВОТ ДО ДНОТО - 125mm PACK ГОЛЕМИНА 4 x Мали / Еден Лист Пролет У Топ 8 x М12 ореви.

Особините

Купувачите избираат и