.

.

Сода Бикарбона Паста За Заби Белење,Дамка Отстранување Паста За Заби Белење На Борбата Крварење На Непцата Глеѓ Зајакнување На Пастите За Заби,Интензивна Дамка См?

Сода Бикарбона Паста За Заби Белење,Дамка Отстранување Паста За Заби Белење На Борбата Крварење На Непцата Глеѓ Зајакнување

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✨Заби Свежи : Нежно Свежи заби , безбедни за глеѓ, безбеден за секојдневна употреба.Оваа сода бикарбона паста за заби може да се отстрани кафе, чај, вино и тутун дамки, ги зајакнува емајл, за џвакање го подобрува здравјето и freshens здив. ✨Природни Флуорид- - - - Слободно : Дамка смена паста за заби е направен со билка екстракти, без флуор,нема да наштети на вашиот кариес,Спречување на расипување на забите; зајакнување на забите и непцата, природен овошен вкус да ја напуштат вашата уста сите-ден свежина. ✨Притиснете паста за заби : Оваа интензивна дамка отстранување белење на паста за заби е најефикасен природен дамка-смена, со тоа што употребата на силни средства за чистење моќ на сода бикарбона. ✨Борбата Крварење на Непцата : Ефикасна промоција на оралното метаболизмот.Погоден Толпата : Сите чувствителни заби, возрасни и деца 2 години и погоре со миење на забите два пати дневно. ✨100% Гаранција : Ние сме целосна доверба во нашите производи и безусловно гарантира услуга животот на овие производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние сме среќни да ви помогнат во секое време.Дамка Отстранување Паста за заби Белење на Борбата Крварење на Непцата Toothpaste Feature : сода бикарбона е потентен паста за заби.Оваа паста за заби белење е најефикасен природен детергент кој го користи моќни чистење моќ на сода бикарбона.За разлика од обичните паста за заби белење, таа содржи штетни абразиви и хемикалии и реагира со впива сода бикарбона.Може да се чистат длабоко и отстранување на лошиот здив,ги Отстранува кафе, чај, вино и тутун дамки.Безбедно да се чисти и полирање на забите, го зајакнува емајл, за џвакање го подобрува здравјето и freshens здив.Постојат два производ стилови за да изберете од, страст овошен вкус и вкус на боровинки да се задржи вашата уста свежи и спречување на расипување на забите; зајакнување на забите и непцата Без флуор, triclosan, пероксид ќе му наштети на вашиот шуплини Овој производ гарантира 100% нов висок квалитет на производите, што е дефинитивно добра работа што не може да се пропушти.Тип : Сода Паста за заби Нето Тежина : 220g Количина : 1 Шише Карактеристики : Заб Чистење, Орална Нега, Белење, Притиснете Type Package Вклучува : 1 x Сода Паста за заби.

Особините

Купувачите избираат и