.

.

Okuyonic Monopod Рака Торба, дво-Насочно Патент Висок Капацитет Monopod Складирање Торба Лесен и Пренослив Не Исчезнат за Monopod Фотографија за Надворешна Производ(DS-75 unicorner Тор?

Okuyonic Monopod Рака Торба, дво-Насочно Патент Висок Капацитет Monopod Складирање Торба Лесен и Пренослив Не Исчезнат

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Со густа пена соочи внатрешноста на чантата, може да им понуди совршен заштита на monopod.Лесен и пренослив, го проширува справи и прилагодливи рамо, рака обезбеди удобен и удобно носејќи метод.Торба е направен на квалитетот најлон крпа, тешки, носат-отпорни, colorfast и перат.Голем капацитет, со мал џеб за екстра чување на други додатоци.Двонасочна патент за лесно отворање и затворање.Солидна шиење и деликатна изработка овозможува добар издржливост.Торба е направен на квалитетот најлон крпа, тешки, носат-отпорни, colorfast и перат.Со густа пена соочи внатрешноста на чантата, може да им понуди совршен заштита на monopod.Голем капацитет, со мал џеб за екстра чување на други додатоци.Лесен и пренослив, го проширува справи и прилагодливи рамо, рака обезбеди удобен и удобно носејќи метод.Двонасочна патент за лесно отворање и затворање.Солидна шиење и деликатна изработка овозможува добар издржливост.

Особините

Material:
Nylon Cloth
Color:
Black
Options:
DS-80, DS-75, DS-70, DS-65
Size:
Approx. 
DS-80:
80*20*15CM / 31.5*7.9*5.9IN
DS-75:
75*20*13CM / 29.5*7.9*5.1IN
DS-70:
70*20*13Cm / 27.5*7.9*5.1IN
DS-65:
65*20*13CM / 25.6*7.9*5.1IN
Weight:
Approx. 460-490g
Package List:
1 x Bag  :

Купувачите избираат и