.

.

С & Радост - се Остане На Патеката Десктоп Notepad | Големина 10 x 8 | 180 Перфорирани Неделно Планирање на Листови | 100 GSM Квалитет на Хартија

С & Радост - се Остане На Патеката Десктоп Notepad | Големина 10 x 8 | 180 Перфорирани Неделно Планирање на Листови | 100

DEN 515.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЗА ХУМОР секој лист се распаѓа недела преку ден, од страна на проектот, како и со цели.СИТЕ НАМЕНА : Хумор & Задоволство тим тестирани и одобрени!Ние се заколнам од страна на овој систем.Прескокнете на неделата Scaries со планирање од вашиот недела однапред.Insider совет : вклучуваат едно нешто само за себе, тоа го задржува нас на вистинскиот пат, како и.

Особините

Купувачите избираат и