.

.

Предизвикувач Кабел Продажбата 12V 3.33 ПС-2.5-12-333DTM1 AC Адаптер за Темпото RNG150N, RNG200N, TDC788D, TDC788X, DC702D, DC702X

Предизвикувач Кабел Продажбата 12V 3.33 ПС-2.5-12-333DTM1 AC Адаптер за Темпото RNG150N, RNG200N, TDC788D, TDC788X, DC702D,

DEN 1656.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бренд : Предизвикувач Кабел За Продажба.Модел : ГЛАСАЧКО место-2.5-12-333 DTM1. Влез : 100-240 V~1.5 50-60 Hz.Излез : 12 V 3.33 A. Wattage : 40 W.Предизвикувач Кабел Продажбата 12 V 3.33 ПС-2.5-12-333 DTM1 40 W AC /DC Адаптер за Напојување Supplyfor Темпо RNG150 N, RNG200 N, TDC788 D, TDC788 X, DC702 D, DC702 X, Далас HD DVR, Denali HD e SATA.

Особините

Купувачите избираат и