.

.

Кожа Списание за жени и мажи врежана 8 x 6 инчи рачно изработени Наредени занает хартија, дрво на животот сонцето и месечината лаптоп пишување notepad книгата на сенките

Кожа Списание за жени и мажи врежана 8 x 6 инчи рачно изработени Наредени занает хартија, дрво на животот сонцето и месечината

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кожа-базирани wraparound држи на трудови од списанието сигурна и безбедна.Дрвото го симболизира животот, мудроста, просперитет , месечината претставува слава вечноста и просветлување и сонцето го претставува моќ и слава.Компактна Големина : Ова списание мерки 8 x 6 x 1.Кожа-базирани wraparound држи на трудови од списанието сигурна и безбедна.Дрвото го симболизира животот, мудроста, просперитет, месечината претставува слава вечноста и просветлување и сонцето го претставува моќ и слава. 240 пишување страници ( на двете страни ) да се осигурате дека вашиот весник може да се сместат многу од вашите сеќавања и белешки. 240 пишување страници ( на двете страни ) да се осигурате дека вашиот весник може да се сместат многу од вашите сеќавања и белешки.5 инчи, е компактен за превоз во торба и е идеална големина за кожа лаптоп, пишување notepad.Во случај дека не сте задоволни со производот , ве молиме ги споделите со нас и ние ќе ви испратиме замена или целосно враќање на средствата.Им даде на вашите најблиски a thoughtful подарок кој ќе трае со години да дојде!".Единствена втиснување дава еден на еден вид изглед.

Особините

Купувачите избираат и