.

.

Електрични Нога Датотека, USB Полнење Тешко Кожата Смена Водоотпорен Callus Смена Педикир Алатки Машина со 2 Брзини, Отстранете Разбиена Потпетици и Мртвата Кожа

Електрични Нога Датотека, USB Полнење Тешко Кожата Смена Водоотпорен Callus Смена Педикир Алатки Машина со 2 Брзини, Отстранете

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Електричен нога датотека е водоотпорен дизајн, целото тело може да се перат.Можете да ја мијат и се чува чист по употреба.Висок квалитет и голем капацитет литиум батерија е моќ екран функција,можете да видите како многу моќ лево и кога за полнење.Полнење ќе биде завршена за 3 часа и индикатор светлото ќе престане да трепка.Ова нога scrubber има 1 казна ролери глава, 1 редовен ролери главата и 1 крупни ролери главата во оваа група.Ги исполни сите ваши callus отстранување потреби.Refillable крупни ролери главата што се врти 360 степени за брзи резултати на дебели, calloused кожата.Со нашите електрични callous смена комплет, поглезите вашите нозе со како педикир во удобноста на вашиот дом.Оваа педикир алатка може да биде наполнета со помош на USB кабел, можете да го користите приклучокот на вашиот телефон, маса или други уреди за да се поврзете со микро USB кабел, користејќи 90 минути по 3 часа полнење, што е повеќе удобен и преносливо за вашиот секојдневен живот.Ниска брзина е погодна за callous на рацете и повеќе деликатна нега на кожата.Висока брзина е погодна за тврдоглави дебели callus и мртвата кожа.Вие сте слободни да изберат за брзо ви треба!Без оглед на она што вашата кожа е како овој педикир алатка има брзина која одговара на вас.Посебни ергономски не се лизга дизајн со овој педикир алатки, лесно да се одржи, не треба да се грижите за паѓање.Идеален за мажи или жени да уживаат професионални отстранување на мртвата кожа алатки дома.

Особините

Купувачите избираат и