.

.

JUSTYINGKAI Крпа Рек Крпа Бар Бања Пешкир Држачот за Ѕид Виси Крпа со 3 Крпа Бар 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бања Облека Полица 60cm Крпа Rack (Боја : Брусен Никел)

JUSTYINGKAI Крпа Рек Крпа Бар Бања Пешкир Држачот за Ѕид Виси Крпа со 3 Крпа Бар 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бања Облека

DEN 2680.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Стабилни перформанси и висока сигурност.Совршен крпа решетката. -Материјал : нерѓосувачки челик SUS304. -Заврши : Бранеа никел/мат црна боја. -Инсталација метод : ѕид-монтирани.Добредојдовте на нашиот магазин, нашите производи се на сигурен квалитет, потрошни материјали и убава designs Great изработка и диверзифицирано use Package includes Towel rack Screws и заштита.

Особините

Купувачите избираат и