.

.

KDAFA Телескоп Планината Адаптер,1.25 инчен Црна Продолжување Цевка И Астрономски Телескоп Планината Адаптер За Камера на Canon

KDAFA Телескоп Планината Адаптер,1.25 инчен Црна Продолжување Цевка И Астрономски Телескоп Планината Адаптер За Камера

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал Алуминиум.Тој нуди 1.25 инчен монтажа големини на телескоп страна.Надворешната и внатрешната нишка, едната страна е да ги собере Т-прстен, на другата страна е 31.7 mm(1.25"), кој одговара за телескоп планината адаптер.Тој е компатибилен за Canon камера.Тежина Прибл.190g.Спецификации : Material Aluminum Color Black Дијаметар на внатрешно thread3.17cm/1.25 инчен Size9x4cm/3.54x1.6inch Weight Approx.190g Карактеристики : Тој нуди 1.25 инчен монтажа големини на телескоп страна.Надворешната и внатрешната нишка, едната страна е да ги собере Т-прстен, на другата страна е 31.7 mm(1.25"), кој одговара за телескоп планината адаптер.Тој е компатибилен за Canon камера Пакет се Вклучени : 1 x Телескоп Планината Адаптер 1 x T-Прстен за Canon EOS 1 x Продолжување Цевка.

Особините

Купувачите избираат и