.

.

Винил Ѕид Уметност Decal - Добиете Гол - 23 x 17 - Модерен Шик Духовит Возрасни Хумор Дома Дневна Соба и Спалната соба Бања Налепница Декорација - Смешно Парови Домаќинств?

Винил Ѕид Уметност Decal - Добиете Гол - 23 x 17 - Модерен Шик Духовит Возрасни Хумор Дома Дневна Соба и Спалната соба

DEN 143.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

✓ Нашите високо квалитетни инспиративни винил decal дизајн "Се Голи" лепило дизајн доаѓа во 23 инчи од 17 инчи.Сликите се прикажуваат и инспирација само.Сите наши винил ѕид decals се произведени со премиум индустриски одделение Lutema самолепливи vinyls. ✓ Нашата пренослив кора и се држи ѕид уметност decal цитати, поговорки и дизајни се совршен начин да се направи со изјава без да redecorate цела соба.Нашите винил налепница decals се совршен начин да дадат изјава во секоја спална соба, дневна соба, кујната, ходникот, градинка или детска спална соба, како и ученичкиот дом простории, деловните канцеларии, workspaces, спортски сали и ресторани. ✓ Уживате во смешни велејќи дома декор винил ѕид decal цитат во моменти.Нашите decals може да се примени и на повеќето чисти мазни површини како што се внатрешните ѕидови, врати, прозорци, огледала, шкафови, скалите, стакло, лаптопи, багаж, автомобилот ветробрани и браници, термос, филџани кафе и училиштето за врзива. ✓ Оваа кора-исклучување на винил decal е лесно да се отстрани со никаква остатоци остави зад себе.Нашите кора и се држи decal налепници вклучува лесен чекор по чекор инструкции за тоа како да лесно се однесуваат на винил.Овие самолепливи, не-токсични винил налепници се водоотпорни, трајни и ќе траат со години без пилинг, брчки или исчезнува. ✓ Совршен прилог на било затворен или отворен простор за двете декорација и модерна ѕид decal дизајни.Нашите инспиративни цитати, не само да заличи на собата, но заличи на ден.Во принцип, винил букви е еден од најновите и најголема трендови во домашна декорација.Затоа што нашите производи се со висок квалитет, тие даваат илузија на обоен ѕид уметност без неред, цена, или време.Што чекаш?Ајде да се лукав!.Овој хумористичен "Се Голи" живот цитати ѕид уметност decal е смешно и совршен допир за внатрешна декорација.Тоа е винил налепница што е лесно да се стави на речиси секој мазна површина и навистина носи соба заедно со додавање на совршен допир на декорација.Оваа винил decal цитат е одлично да се стави во вашата спална соба или бања и дава еден допир на духовит карактер.Нашите инспиративни цитати, не само да заличи на собата, но заличи на ден.Користење на врвот на линијата винил низ сите на нашето производство ни овозможува да се биде лидерите во квалитет и дизајн.Најлесен површини за винил да се држиме за is Windows Walls Mirrors Dorm Rooms Cars Lockers Flat и Мазна Surfaces Tables и Glass Cabinets All винил пакети доваѓаат со лесно да се следат инструкциите, за дополнително објаснување, само се како едноставна е да се применува на винил и исклучите вашиот површината на избор.Пред примена на винил, бидете сигурни дека на површината се чисти и масло слободни за најдобри резултати.Оваа винил е водоотпорен и не е постојана, па тоа не е само лесен за употреба, но лесно да се отстрани, како и.Во принцип, винил букви е еден од најновите и најголема трендови во домашна декорација.Затоа што нашите производи се со висок квалитет, тие даваат илузија на обоен ѕид уметност без неред, цена, или време.Што чекаш?Ајде да се лукав!.

Особините

Купувачите избираат и