.

.

Tayizoo Велосипед Седиште Торба Водоотпорен Со Рефлексивни Ленти Велосипед Седло Перниче Под Седиштето Велосипедизам Seat Пакет за Планински Велосипеди и Патот Велоси

Tayizoo Велосипед Седиште Торба Водоотпорен Со Рефлексивни Ленти Велосипед Седло Перниче Под Седиштето Велосипедизам Seat

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ Што е уште поважно, додадете PP плоча поддршка на два страна на велосипед торба прави повеќе солидна,заштита на интерни предмети од се исцеди. 1.5 L ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Идеален капацитет за 1.5 L и димензија (8.6*3.1*3.1 инчи) на овој велосипед под седиштето торба може да одговори на вашата дневна потреба и prefect за мини пумпа, паричник , виткање заклучување мали велосипедизам опрема, поправка на гуми за полнење или мулти-алатки и сл.РЕФЛЕКСИВНИ ДИЗАЈН : рефлексивни рака на двете страни и задниот дел од седиштето торба за зголемување на ноќта видливост додека ноќта велосипедизам, Taillight кука компактен простор на седиштето пост ( Совети : Taillight не спаѓаат во пакетот ) , Нека е побезбедно возење во текот на ноќта.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : треба Само два чекори да се инсталира успешно, 2 инсталирате ремени поедноставување на планината систем, една врвка за околу два страна е за прицврстување на велосипед седиште, што исто така може да бидат прилагодливи, пред рака е фиксна да велосипедот седиште цевка,што е уште поважно, тоа нема да те допрам нозете повеќе додека велосипедизам.било какви прашања во текот на користење pls се чувствуваат слободни да не контактирате, ова велосипедизам складирање чантата, исто така, е голем дар (денот на Благодарноста ,Божиќ или Роденденски подарок) за вашиот љубовник, семејства или пријатели.Нема никаков ризик да се обиде, pls доверба нас и само да купам тоа.Безбедност Вози - со Рефлексивни лента designand може да hangable taillight дизајн.Повеќе простор - Може да се сместат повеќе велосипедизам предмети.Лесно да Пристапите - Голема zippered отворање на устата дизајн за велосипедисти погодност.За сите видови на велосипедизмот активности.

Особините

Купувачите избираат и