.

.

P. Y. Стр Заштити Ќе Играат 3x4 35pt Toploader за Картичка Ракави 100ct Врвот Loader Спортски Ѕвезди Фотографии Бејзбол Заштитници Игри Колекција

P. Y. Стр Заштити Ќе Играат 3x4 35pt Toploader за Картичка Ракави 100ct Врвот Loader Спортски Ѕвезди Фотографии Бејзбол

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

????【За Спорт и Игри Фотографии Колекција】 - Овие врвот натоварувачи за картички се специјално дизајнирани за одржување на спортски и игри фотографии.Погоден за љубителите на спорт и игри. ????【Повеќе Endurable Заштита за Картички】- На врвот товарачи може да обезбеди повеќе endurable заштита за картички од картичка ракави,со подебели капак. ????【Високо ниво на Транспарентност ПВЦ Материјал】- На товарачи опфаќа се направени од високо ниво на транспарентност ПВЦ материјал кој е еко-пријателски и вода доказ. ????【Добра Домување за Картички Колекција】- Обезбеди собирање на домување за подобра организација.Особено кога постојат голем број на картички. ????【100 Брои Пакет】- Поголем обем со помала просечна единечната цена.Заштеда на пари да се купи овој 100 брои пакет.Стр.Y.Стр.заштити се игра.Заштита на вашата картичка колекција Ако имате собрани некои омилени картички, тогаш треба да се донесат некои заштита за нив.Овие производи може да биде добар избор за вас.Тие се изработени од високо-квалитетни материјали и нема да предизвика штета на вашиот колекција.Тоа може да ви даде мир на умот во текот на дневен приказ, користете или за долгорочно складирање.Високо ефективни производи Ако сте во потрага за производи со поволни цени и добар квалитет, јас верувам ние ќе ви донесе добар шопинг искуство.Поради љубов Ние како собирање картички колку што ќе направи!Ми се допаѓа радост на собирање на нив.Кога ќе се соберат нова картичка, јас ќе бидам многу возбудени.Јас ќе се обидам да се користат различни производи за подобро да ја заштитите тоа, го прикажува тоа, и да го покаже вистински бои.Ние работевме напорно за да подобро се заштити од нив.Среќата доаѓа од живот, Ние се надеваме дека нашите клиенти може да се најде своја убавина во животот!.

Особините

Купувачите избираат и