.

.

Qksky Nangjiang 12 Инчен 3ММ Акрилик Рекорд Подлога Анти-статички ЛП Винил Мат Slipmat за Плочата Phonograph Додатоци Чувствува Плочата Мат бела чувствува плочата плочата подлога

Qksky Nangjiang 12 Инчен 3ММ Акрилик Рекорд Подлога Анти-статички ЛП Винил Мат Slipmat за Плочата Phonograph Додатоци Чувствува

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа е погоден за 12" Винил LP Рекорд.12" Акрилик Рекорд Подлога само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!.Направени од високо-квалитет акрилик материјал, Анти-статички и трајни производи за нас да се користи.Обезбедува свежи модел изгледа, построги басот.Издавачка куќа на одморите во центар, помалку splashy звук.Дизајниран со средината етикета дисторзии шема, бас построги, средината-дел подобрена.Nangjiang 12 Инчен 3ММ Акрилик Рекорд Подлога Анти-статички ЛП Винил Мат Slipmat за Плочата Phonograph Додатоци Чувствува Плочата се чувствува плочата мат чувствува плочата мат бела чувствува плочата подлога плочата мат плута плочата мат акрилик плочата мат плочата мат чувствува плочата мат дизајн плочата мат кожа плочата мат гума плочата мат гума и плута плута плочата мат 1/8 Description : 100% сосема нов и висок квалитет.Функција : Направен од високо-квалитет акрилик материјал, Анти-статички и трајни производи за нас да се користи.Дизајниран со средината етикета дисторзии шема, бас построги, средината-дел подобрена.Обезбедува свежи модел изгледа, построги басот.Издавачка куќа на одморите во центар, помалку splashy звук.Тоа е погоден за 12 Винил LP Рекорд.12 Акрилик Рекорд Подлога само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификации : Предмет Тип : 12 Акрилик Рекорд Pad Material : Acrylic Size : Дијаметар : 295mm/само 11,6 во, Дебелина : 3мм/0.11 in Color : White Quantity : 1 Pc Note : Транзиција : 1cm10mm0.39inch Please овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x 12 Акрилик Рекорд Подлога.

Особините

Купувачите избираат и