.

.

Амазон Мажите Најважен е Лесен водоотпорен Packable Puffer Јакна

Амазон Мажите Најважен е Лесен водоотпорен Packable Puffer Јакна

DEN 244.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Шел : 100% Најлон; Надеж : 100% Најлон; Пополни : 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Ладно времето стил е лесно со оваа разноврсна водоотпорен лесни puffer јакна кој целосна-zip пред и стенд-ап јака.Со стенд-ап јака, zip џебови и elasticized ракави; пакети уредно во вклучени носи торба со drawstring затворање.Облека целото семејство со удобно, квалитет на облека од Семејството.Зима направи подобро : ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, и удобност.Еден бренд - Ладно времето стил е лесно со оваа разноврсна водоотпорен лесни puffer јакна кој целосна-zip пред и стенд-ап јака Essentials е фокусирана на создавање на прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека може да се потпре на.Нашата линија на мажите мора да haves вклучува поло маици, chino панталони, класика-одговара шорцеви, повик копче-падови, и членови на екипажот деколте tees.Нашата конзистентна големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче е фино подесени да понуди квалитет и удобност.

Особините

Купувачите избираат и