.

.

Стандарден Мотор Производи DIH1 Моторот на Воздухот Грејач

Стандарден Мотор Производи DIH1 Моторот на Воздухот Грејач

DEN 3671.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Земја На Потекло : Сад.Пакетот Висина На Производот Е 8.1 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 11.11 Инчи.Пакетот Ширина На Производот Е 9.4 Инчи.Кој најширока сензор покриеност на пазарот, ние ги исполнуваат услуга за професионалци потреби со највисок квалитет на производот, секој пат кога тој отвора кутијата.Како глобален производител, имаме целосна контрола на процесот на производство од componentry на готовиот производ.

Особините

Купувачите избираат и