.

.

Ана и Сара Unsulphured Кристализиран Парчиња Ѓумбир во Resealable Торба, 2lbs (1 pack)

Ана и Сара Unsulphured Кристализиран Парчиња Ѓумбир во Resealable Торба, 2lbs (1 pack)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СУШЕНИ UNSULPHURED КРИСТАЛИЗИРАН ЃУМБИР : Здравје бустер парче ѓумбир парчиња.Слатка, зачинета, влажна и гумени вкус.ЗДРАВИ ХРАНЛИВИ ЗАКУСКИ : Вкусни закуски со анти-воспалителни ефекти.Совршен комбо со cookies или чај.ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА СВЕЖИНА : Доаѓа во resealable торба, останува свежа.По отворањето, ставање во цврсто затворен херметички или тешки-должност пластични кеси се препорачува.СКЛАДИРАЊЕ ИНСТРУКЦИИ : да се чува на ладно, темно шкафот; подалеку од директна сончева светлина, топлина или, замрзнување не се препорачува.Големина : 2 Фунта (Пакување од 1).

Особините

Купувачите избираат и