.

.

Eslnf Велосипед Рамка Торба, Водоотпорен Врвот Цевка Торба за Велосипед, Велосипед Торба Велосипедизам Торбичка Мобилен Телефон Носителот Велосипед Додатоци за Воз?

Eslnf Велосипед Рамка Торба, Водоотпорен Врвот Цевка Торба за Велосипед, Велосипед Торба Велосипедизам Торбичка Мобилен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

????【Иновативни Велкро Велосипед Торба】 : Кога ќе престанете да јава, можете директно да откине велосипед торба од рамката и го однесе далеку.Велосипед торба може да се одржи на велосипед рамка цврсто и да одговара на повеќето видови на велосипеди. (Велкро лента : 1 Велкро патнички појас има појас на предниот и на друг Велкро патнички појас на дното).Дури и ако сте се возат на груб патот, велосипедот рамка торба не ќе се движат наоколу. ???? 【Водоотпорен & Тресат-доказ Велосипед Торба】 : велосипед рамка торба се направени од водоотпорен материјал, опремен со висок seamed изработка процес и водоотпорен двојно патентите дизајн.Нашите велосипед handlebar торба е издржлив, се тресат-доказ и не-deforming, која совршено го штити вашиот телефон во дождливите денови и екстремни средини. ????♂️ 【Висока Чувствителност на Допир Велосипед Торба】 : Нашите врвни цевка велосипед торба е погодност за одржување на вашиот телефон стабилна и ќе ви овозможи да го видите на екранот јасно и да работат на вашиот мобилен телефон без да се земе надвор додека се возела, одличен начин да се види на вашите активности, додека со користење на мапи на возење. ????♀️ 【Хуманизација Дизајн на Торба за Велосипед】 : големината на велосипед торба торбичка е разумен, така да не фаќа нозете додека се возела.Дизајнот на велосипед рамка торба со скриени слушалка џек ви овозможува слободно да се одговори на повик или слушате музика додека се возела.Надворешниот материјал е од карбонски влакна, абразија-отпорен и издржлив.Кога handlebar торба е валкано, само влажно марамче е потребно да се задржи торба чисти. 【Голем Капацитет & Компатибилност Велосипед Торба】 : Овој планински велосипед рамка торба нуди највеќе простор за вас.Совршен за повеќето мали велосипедизам алатки како велосипед светлина, велосипедизам ракавици, очила, паричници, копчиња, светилка, USB кабел, велосипед поправка алатки, итн.Совршен компатибилен со Android/i Phone видиме под 6.5 инчи, како што се i Phone X XS Max XR 8 7 6s 6 плус 5s/Samsung Галакси s8 s7 забелешка 7. Нашата Приказна.Почнавме со собирање на група на истомисленици кои имаа заеднички интерес : авантура!Нашата цел е да се создаде серија на иновативни, отворено спортска опрема кој е сакан од сите.Многу од нашите производи се широко признати!.Она што го прави нашите производи уникатен?.Ние во моментов се направи торби за велосипед, велосипед светла, велосипед седишта, паркинг (надворешен светилки, со повеќе отворено производи под развој.Па stay tuned!Нашите оригинални и напредни светлина технологија им овозможува на нашите производи да биде јасно видлива до 500 метри, секогаш се стави безбедноста на прво место!.Зошто не можеме да го правиме она што го правиме?.Ни ние не само да се направи отворено производи, но повеќе : ние веруваме дека велосипедизам е начин да уживате во животот и став на веруваат во подобра иднина.Ние се страстни за она што ние го правиме и користење на креативност да ви донесе подобар повеќе корисен производ.

Особините

Купувачите избираат и