.

.

4PCS Тркала Центар капи центар Центар капи одговара Бенц,Општи (BZ-црвено)

4PCS Тркала Центар капи центар Центар капи одговара Бенц,Општи (BZ-црвено)

DEN 551.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Квалитет : со висок квалитет смола материјал, не е лесно да се деформира, површината е направен од хром-обложено/брусен метал, отпорно на гребење, трајни, и има нежен допир.Изглед : Модерен и индивидуални, тоа е добра декорација кога се инсталира на автомобилот.Применливи големина : 75mm/2.95 инчен исто како и оригиналниот тркала центар маска, која совршено одговара на вашиот автомобил.Цел : Замена на старите тркала центар капи, кои се оштетени или да падне за да се направи вашиот автомобил да изгледа нови.Обидете се да поседувате тоа сега : Ние ќе се обезбеди задоволително услуга.Ако имате било какви прашања во врска со нашиот центар се покријат, ве молиме контактирајте со нас, сите прашања може да се реши во рок од 24 часа.Боја : BZ-црвена.

Особините

Купувачите избираат и