.

.

ПЛУС Whiper Г - Whiper Мини Ролери Светло Сина Корекција Лента 5мм х 6m(WH-605) & Refills 5 компјутери

ПЛУС Whiper Г - Whiper Мини Ролери Светло Сина Корекција Лента 5мм х 6m(WH-605) & Refills 5 компјутери

DEN 813.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мазна леснотија на користење.Мини ролери глава нуди мазна, во согласност корекции.Г-дин однесува лента цврсто да хартија и флексибилен глава може да се meneuvered да се вршат детални корекции.Пакет вклучува 1 корекција лента и 5 корекција refills.Refillable со Сите WHIPER Г-дин Refills.ПЛУС Whiper Г - Whiper Мини Ролери Светло Сина Корекција Лента 5мм х 6m(WH-605) & Refills 5 компјутери.

Особините

Купувачите избираат и