.

.

Off-Grid Ножеви - Enforcer XL Преклопен Нож со Стакло Прекинувач, D2 Челик, Клип Точка Нож, Керамички Лежишта, Grippy G10, Преголеми се Справи, Длабок Џеб ги Носат, Лево и Право Рака

Off-Grid Ножеви - Enforcer XL Преклопен Нож со Стакло Прекинувач, D2 Челик, Клип Точка Нож, Керамички Лежишта, Grippy G10,

DEN 1272.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

????ГОЛЕМА КЛИП ТОЧКА повторно во Војската, за Спроведување на Законот, Чувар, или само нож-орев, кој сака да го носат "мали" екстра мускули, овој нож ќе биде подготвен за акција.The Enforcer XL вози супер длабоко во вашиот џеб и со опција на левата рака го носат.Сечилото пожари на керамички лежишта, овој нож фрла својата тежина околу еден повлече од flipper табот и нејзините ON.Некои денови треба да се тркалаат голема, добри вести, the Enforcer XL е подготвен да се прошетаат.

Особините

Купувачите избираат и