.

.

Coxila Цитати Туш Завеса Поставува Бања Мат 4 Парчиња Оркестарот Бања Мотивациони Позитивни Intyeliguyentna Инспиративни Контура Мат Тоалет Капак Покрие У Облик Не се Лизга ?

Coxila Цитати Туш Завеса Поставува Бања Мат 4 Парчиња Оркестарот Бања Мотивациони Позитивни Intyeliguyentna Инспиративни

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

МАТЕРИЈАЛ : Ова се цитати 4 Парчиња туш завеса во собата е направен од полиестер ткаенини , Против пролизгување бања мат/U тип килим направени од фланелен боксери, трајни, не-токсични и безбедно.ГОЛЕМИНИ : тинејџерските туш завеса : 60 Wx72 L", Бања Мат : 23.62 Lx 15.75 W ", У Форма Мат : 17.72 L x 15.75 W ", Тоалет Капак на Корица : 16.54 L x 14.57 W" ,Добра големина погодни за повеќето бањи.Се ПРИМЕНУВААТ : Применливи Сцена Тоалет, Облекување Маса, Одмор Дома, Главниот Бања, детски Бања, Гостин Suite, Итн.ЛЕСНО ДА се ОТКАЖАМ : 12 засилен grommets за бесење едноставно со 12 слободни куки; Пропадна отпорни подлога, издржлив и го задржува бања килим во место, и ќе не боли вашиот кат површина.УСЛУГА : ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Донесува напредни HD технологија на печатење, кој го направи шема јасно и живописно, вистина и не е лесно да падне и да исчезнат.Внесете нов свет со тоа што нашите туш завеси сетови.

Особините

Купувачите избираат и