.

.

3D Испечатени Списание Брзина Loader Дизајниран да се вклопуваат Sig P365, Спрингфилд Hellcat 9mm, Walther P99C, Canik TP9, Бик PT809, 809C, PT24/7, PT92, PT99, TH9, Браунинг Здраво Моќ QL9P

3D Испечатени Списание Брзина Loader Дизајниран да се вклопуваат Sig P365, Спрингфилд Hellcat 9mm, Walther P99C, Canik

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се вклопува во Спрингфилд Hellcat Sig Sauer P365 S Бик G3/G3 C G2/G2 C TH9 PT99 GX4 PT92, PT24/7 PT809, PT99, Mossberg MC2 C, Магнум Истражување MR9 Орел, Браунинг ЗДРАВО Моќ.Ергономски брзина loader овозможува супериорна удобност, брзина и перформанси.Се користи од страна на конкуренцијата стрелците; одлични за искусни и прв пат стрелците.Дизајниран и Направен во САД на трајни 3 D испечатени полимер пластика. 1 година гаранција.На Hilljak нешто кратко Loader QL9 P HD2 е дизајниран исклучиво да се вклопи во Спрингфилд Арсеналот HELLCAT и Sig Sauer P365 9mm двојно-магацинот фабрика списанија.На нешто кратко Loader има ергономски облик фактор и овозможува супериорна удобност, брзина и перформанси.Тоа ги зачувува вашите прсти од болка на утовар и ви помага да се вчита вашиот списанија побрзо.Дизајниран и направен во САД на 3 D испечатени полимер пластика.

Особините

Купувачите избираат и